Jaká je nejlepší outdoorová reklama pro firemní kampaň

Megaboardy jsou obří reklamní plochy umístěné nejčastěji u dálnic, kde tvoří nepřehlédnutelnou součást vozovky. Mohou být umístěny také na fasádách domů, na lešení při rekonstrukci objektů

nebo na samostatných speciálních konstrukcích v prostoru. 

Typický megaboard je tištěn digitální technologií v pětimetrové šíři na vinylovou plachtu nebo síťovinu, větší reklamní plochy – reklama plzeň jsou složeny z více částí a spojeny vysokofrekvenčním svařováním. Mohou přesahovat 30 m na šířku a 15 m na výšku. 

Viditelné bývají na vzdálenost více než 1 – 2 km. Lze je také zvětšit a zvýraznit 2D a 3D nástavbami, případně neony a jinými doplňujícími prvky.

Megaboardy a reklamní plachty plzeň využívají firmy pro střednědobé a dlouhodobé kampaně.

Malba na fasády

Fasády domů, stejně jako štíty firem lze využít ke grafickému zpracování účinné reklamy, které se malují na omítky odolnými, dlouhodobě stálobarevnými speciálními fasádními barvami pomocí plošiny rokycany

U těchto barev je nutná dlouhodobá odolnost vůči povětrnostním podmínkám a stálo barevnost.

Bigboardy a Double bigboardy

Bigboard je osvětlený reklamní nosič větších rozměrů nesený na kovových konstrukcích. 

Bigboardy jsou umístěné na dobře viditelných strategických místech na hlavních tazích silnic a dálnic. Rozměry bigboradu: 960 × 360 cm.

Double bigboard je monumentální dvoupatrový bigboard instalovaný pomocí plošiny plzeň

Lze je využít buď jako dvě samostatné nezávislé plochy 9,6 × 3,6 m, nebo jako jednu celistvou plochu poskytující vaší reklamě téměř 80 m2, jež přímo vybízí k netradičnímu kreativnímu ztvárnění reklamního sdělení.

Obří obrazovky

Velké LED obrazovky mají výhodu oproti jiným druhům billboardů – plošiny plzeň – v tom, že mohou inzerovat mnohonásobně větší počet reklamních spotů a podávaných informací, zobrazovat pohyblivé animace a efekty, které zaujmou větší počet kolemjdoucích.

Netradiční druhy venkovní reklamy

Nafukovadla, Fog vertising (je použita umělá mlha, ta zde zastupuje promítací plátno nebo stěnu a na ni se promítá obraz z projektoru), Water tising (efekt digitální vodní stěny je vytvářen řadou ventilů umístěných podél trubky zavěšené ve vzduchu, v tekutém displeji vznikají a mizí v určitých místech otvory, ty vytvářejí obrazce), hologramy, heliové poutače, 3D objekty atd.